Teklif Al
Adana’da Yüksek Kaliteli Beton Karay Beton’da!

Adana’da Yüksek Kaliteli Beton Karay Beton’da!

Adana inşaat sektörünün başarılı firmalarından Handan Karay İnşaat ve Yıldırım Uluğ İnşaat tarafından 7 Temmuz 2022 yılında kurulan Karay Beton, kısa sürede sektörde adından söz ettirmeyi başardı.

Ana faaliyet alanı hazır beton üretimi ve satışı olan Karay Beton, bilgisayar kontrollü ve tam otomasyonlu bir tesis ile hizmet vermeye başladı. Bu kapsamda 90 m3/saat kapasiteli mobil beton santralinde üretilen hazır beton, 13 transmikser ve 4’ü mobil olmak üzere 5 beton pompası ile inşaat şantiyelerine sevkediliyor.

Adana’da TSE Standartlarında Yüksek Kaliteli Beton Üretimi

Karay Beton tesislerinde üretimin başından sonuna kadar kalite kontrol süreçleri çerçevesinde beton üretimi takip ediliyor, G uygunluk belgeleri ve TSE standartlarında üretilen hazır beton müşterilere ulaştırılıyor.

İş sağlığı ve güvenliği ile çevre duyarlılığına da büyük önem verilen tesiste, dinamik ve güçlü bir ekip, güçlü araç-makine-ekipman parkuru ile müşterilere kesintisiz hizmet veriyor.

Kuruluşunun üzerinden kısa bir süre geçmesine rağmen sektöründe önemli bir yer edinmeyi başaran Karay Beton, Adana’da daha şimdiden birçok inşaat firmasının tercihi arasına girmiş bulunuyor.

35 Yıldır İnşaatın Her Alanında

Sosyal Medyada Paylaş