Teklif Al
Biz Kimiz?

Biz Kimiz?

Karay Beton Biz Kimiz?

Karay Beton, Adana inşaat sektörünün başarılı firmalarından Handan Karay İnşaat ve Yıldırım Uluğ İnşaat tarafından 7 Temmuz 2022 yılında kuruldu.

Ana faaliyet alanı hazır beton üretimi ve satışı olan Karay Beton, bilgisayar kontrollü ve tam otomasyonlu bir tesis ile hizmet vermeye başladı. Bu kapsamda 90 m3/saat kapasiteli mobil beton santralinde üretilen hazır beton, 13 transmikser ve 4’ü mobil olmak üzere 5 beton pompası ile inşaat şantiyelerine sevkedilmektedir.

Tesisimizde beton üretimi başından sonuna kadar kalite kontrol süreçleri çerçevesinde takip edilmekte, G uygunluk belgeleri ve TSE standartlarında üretilen hazır beton müşterilere ulaştırılmaktadır.

İş sağlığı ve güvenliği ile çevre duyarlılığına da büyük önem verilen tesiste, dinamik ve güçlü bir ekip, güçlü araç-makine-ekipman parkuru ile müşterilere kesintisiz hizmet verilmektedir.

Kuruluşunun üzerinden kısa bir süre geçmesine rağmen sektöründe önemli bir yer edinmeyi başaran Karay Beton ile kaliteli ve güvenli yapılar sizleri bekliyor.